Pegasus Havayolları Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

3 yorum
547
Pegasus Havayolları Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

FLYPGS kısaltmasıyla internet sitesi olan ve 1990 yılında hava yolu yolculuğuna başlayan firma değişik uygulamaları ile fark yaratmaktadır. Ucuz uçuş için en önemli adreslerden biri olan Pegasus Hava Yolları, Müşteri Hizmetleri’ne oldukça önem vermektedir. Sarı rengi kendine marka edinen firma 118 uçağı filosunda barındırmaktadır. Ucuz bilet sloganı onun gerçekten ucuz bir hava yolu şirketi olduğunu göstermektedir. 20 yıllık tecrübe, deneyimli kadro, en uygun fiyat politikası, en gelişmiş teknoloji, zamanında kalkış performansı firmanın neden pegasus sorusuna cevabıdır.

Pegasus Hava Yolları 2013’ün ilk 7 ayında yurt dışında; Belgrad, Saraybosna, Barselona, Doha ve Tiran olmak üzere 5 uçuş noktasını; yurt içinde de ilk 3 ayda Zafer, Muş, Denizli, Kahramanmaraş, Nevşehir, Amasya (Merzifon)olmak üzere 6 yeni uçuş noktasını uçuş ağına kattı. Pegasus, yurt içinde 29, yurt dışında ise KKTC dahil 43 nokta olmak üzere toplam 30 ülkede 72 noktaya uçmaktadır. Bu ne kadar geniş ağa ulaştığını bizlere göstermektedir.

Pegasus Müşteri Hizmetlerine  0888 228 12 12 numaralı hattan ulaşabilirsiniz.

Merkezin Adres: Aeropark Yenişehir Mah. Osmanlı Bulvarı No:11/A 34912 – Kurtköy / İSTANBUL

Telefon Numarası: +90 (216) 560 70 00

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 28 Ağustos 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Pegasus Havayolları Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası (3 Yorum)

  1. Evet yazınızda bahsettiğiniz gibi FLYPGS sitesindende her türlü işlemi yapmak son derece kolay ve yolgösterici , teşekkürler

  2. Pegasus Havayolları ile her zaman gidip geliyorum izmir’e rahat ve konforlu tavsiye ederim.