Samsung Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

yorumsuz
159
Samsung Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Samsung 1938’de kurulan Güney Kore firmasıdır. Güney Kore’nin elektronik sanayide ilerlemesinin baş rollerini üstlenen firma bir çok alanda aktif olarak Ar-Ge ve Üretim sağlamaktadır. Beyaz eşya, Telefon, Televizyon, Endüstriyel Ürünler, Ev Elektroniği, Bilgisayar ve Bilgisayar Hafıza Ürünleri gibi bir çok alanda sektöre ve pazara yön vermektedir.

Samsung müşteri hizmetlerine çok önem vermektedir. Türkiye’de devamlı büyüyen teknik servis ağı ve telefondan hizmet veren özel eğitimli müşteri hizmetleri bulunmaktadır. İlk kurulum desteği de bu numaradan verilmektedir. İnternetteki diğer samsung numaraları gerçek olmayabilir o yüzden sitemizi takip etmeniz ve bu numaradan samsung’a ulaşmanızı tavsiye ederiz.

Elektronik devi olan bu firmaya hızlıca ulaşabilmeniz için sizlere samsung müşteri hizmetleri telefonunu paylaşacağız. Bu numaradan uzman samsung yetkilisine bağlanarak her türlü yardım ve desteği alabilirsiniz.

Samsung Ürün ve Müşteri hizmetleri telefon numarası 444 77 11 ‘dir. “0”ı tuşlayarak müşteri hizmetleri yetkilisi ile hızlıca görüşebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 2 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın