THY Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

yorumsuz
408
THY Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

1933’te kurulan ve Türkiye’nin milli gururu olan Türk Hava Yolları dünya üzerinde de söz sahibi olan yegane hava yolu firmalarından biridir. Geniş uçuş ağı, müşteri memnuniyeti, büyük filosu ve Türkiye Cumhuriyeti’nin arkasında durması onu Dünyanın en kaliteli Hava Yolu firmalarından yapmaktadır. 2015 yılında 62 milyon yolcu taşıyarak rekor kırmıştır. Filosunda 2545 adet uçak bulunmaktadır.

THY müşteri hizmetleri ile uçuş için biletlerinizi hızlıca alabilir, rezervasyon yapabilir ve biletleriniz üzerinde değişiklik yapabilirsiniz. 7/24 hizmet veren THY müşteri hizmetlerine 444 0 849 numaralı telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Bu numara THY’nin resmi numarasıdır. Her ortamda THY’nin acentelerinin telefon numarası paylaşılsa da bu 444 0 849 numaralı hat THY’nin genel merkez müşteri hizmetleri numarasıdır. Sosyal sorumluluk projelerine oldukça önem veren firma

Rezervasyon ve bilet işlemleri – Hava yolları işlemleri – İndirimler ve Miles & Miles Programı – Çocuk yaş sınırı , engelli, öğrenci indirimleri – Para yatırma ve önceden yer ayırtma işlemleri – Bavul kayıp işlemleri – Öneri ve şikayet hizmetleri – Bilet iptal etme işlemleri bu numara üzerinden yapılabilmektedir.

Turkish Airlines ismi global ismidir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 28 Ağustos 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın