Turk Net Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

19 yorum
8.418
Turk Net Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Turk.Net veya tam adıyla TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş ismi ile çok eski bir internet servis sağlayıcısı dır. Turk.Net son 1 yıl içerisinde çok avantajlı kampanyalar ile müşterilerini kendine bağlamayı başardı. Kalitesinden ödün vermeyerek hizmet veren Türk Net Telefon hizmetini pakete dahil ederek hem ayrıca telefon parası vermenize sebep olmuyor hem de yalın internet için ek ücret ödenemizi engelliyor. Çok avantajlı ve ucuz interneti kullanıcılarla buluşturan Turk.Net müşteri hizmetleri ile müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutuyor.

Türkiye’nin her bölgesine yüksek kalite ve güvenilirlikli hizmet sunabilmek üzere vizyonu bulunan firma Yerel, ulusal ve uluslararası bağlantılar için büyük ölçekli fiber optik kablo tesis yatırımları gerçekleştiriyor ve bu yatırımları sürdürüyor Türkiye’nin En Büyük 100 Bilişim Şirketi arasında yer alan Türk Net müşteri hizmetleri telefon numarasını sizlerle paylaşacağız.

0(850) 288 80 80 numaralı hattı arıyarak 3 tuşuna basarsanız hızlıca Türk Net müşteri hizmetleri yetkilisine bağlanabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 24 Ocak 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Turk Net Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası (19 Yorum)

 1. 02323810671 nolu telefonla internet hizmeti alıyorum ama telefon hizmetini alamıyorum.20 gündür müşteri hizmetlerinde 10 dan fazla arıza kaydı bıraktım.kimse ilgilenmiyor.doğru dürüst çalışan bir yönetici yok mu?

 2. Adım Nizam Kaya 02164052860 numaralı hattın abonesiyim 30.11.2016 tarihinden beri internetim yok. İP alamıyorum. Bunu defalarca bildirdin. Bu kadar gün ilgilenmediler. Durumu bildirecektin bir üst yetkili hakkında bilgi de vermiyorlar. Problemi çözmuyorlar ve bilgi de vermiyorlar.Bu sorumsuzluga bir son verilmesini istiyorum.

 3. 5012793884 TTNET hattımın kapatılmasını istiyorum. faturam 16 tl geliyordu bu ay 30 tl geldi. zaten fazla kullanmadığım bu hatta bu kadar para ödemek istemiyorum.

 4. benım abonem fazla ucretlendırılıyo memmun degılım boyle gıderse sızden abonelıgımı ıptal eddırecem

 5. Yaklaşık dört aydır internetim gelip gidiyor ve ve düzenli değil. Düzelir belki diye bekledim ama bir türlü düzelmedi. Bu bir şikayettir ve eğer bir şey yapılmazsa başka bir şirkete geçeceğimin bilinmesini istiyorum.

 6. 0202 342 32 50 telefon abonesiyim.müşteri hizmetlinize ulaşamadım.kullanmadığım Ev telefon aboneliğimi iptal ettirip yalnızca internet aboneliğimi devam ettirmek istiyorum bu konuyla ilgili bilgilendirilmek ve işlem yapmak istiyorum.En kısa zamanda dönmeniz dileğiyle

 7. sayin turk net 29/08/16 saat 10:05 de 135 arti küsüratinla birlikte kredi kartimizla turknet arayarak tlf yönlendirmeniz sonucu kredi kartimizla yatirdik ama hala borcunuz var müşteri temsilcileride birtürlü açmiyor

 8. 2 gündür internet bağlantım yok faturam 126,91 tl gelmiş telofonu kullanan yok müşteri hizmetlerine bağlanmam 2saat gibi bir zaman aldı internetimin 40 tl 21/01/2016 ait ödenmemiş faturam olduğunu söylediler ödemelerim bankaya bağlı olduğu için kontrol ettim 22/01/2016 ödenmiş faturam var şimdi ben sinirlerimin bozulduğunamı onca zamanımın gitmesinemive türk netin arada bir borcunuz var deyip internet i kesmesinemi ve ödediğim paranın karşılığını alamadığımın hesabını kimden sormam gerekli,lütfen buna cevap verirmisiniz.

 9. Geçen ayin yirmisinden beri internetim yok ve size ulasamıyorum artık odememi durduracaģım

 10. 3 hafta oldu internetim kesik modeme sinyal ulaşmıyor her gün arama rahmen size geri dönüş yabilacakdir deniliyor ne arayan oluyor ne arıza mi gideren lanet olsun turknet e sözleşme bitince hemen çıkıcam yazıklar olsun size

 11. Ayın 9 undan bu güne kadar internetin yok türk net müşteri hizmetleri ile. Görüşüyorum sizi arayacaklar diyorlar hiç kimse aramıyor 12 gündür internetim yok ilgilenen hiç biri yok bu nasıl arıza giderilmesi anlamadım turknete geçtiğine çok pişmanım sözleşmem bitsin hemen abonelikten ayrılacağım lütfen teknik elamanlariniza bir söz geçirin oradan devletin parasını alıp yan yapmasınlar mağduriyetimin bir an giderilmesini rica ediyorum